Ubezpieczenie All Risk

Liberty Ubezpieczenia - Ubezpieczenie All Risk

ALL RISK to najszerszy możliwy zakres ubezpieczenia murów oraz wyposażenia, w którym chronimy Twoje mienie nie tylko od pożaru, wybuchu czy zalania, ale od wszelkich możliwych szkód, które mogą się wydarzyć.

ocena
6
9
Polisa online
NIE
Opis
Ubezpieczenie pokrywa szkody wynikające z kradzieży z włamaniem, a także kradzieży zwykłej (gdy nie ma włamania). Ochroną objęte są elementy zewnętrzne budynków niemieszkalnych, obiekty małej architektury oraz przedmioty pozostawione na balkonie, tarasie lub ogrodzonej posesji. W zakresie ubezpieczenia ALL RISK jest również graffiti – czyli napisy, rysunki lub symbole zamieszczane wbrew woli Ubezpieczonego na elewacji, oknach, drzwiach zewnętrznych czy nawet dachach w przypadku ubezpieczenia domu.
 

Czas realizacji Liberty Ubezpieczenia - Ubezpieczenie All Risk

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Ubezpieczenie All Risk z Liberty Ubezpieczenia

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.