Travel World – ubezpieczenie na podróż

TU Europa - Travel World – ubezpieczenie na podróż

Ubezpieczenie podróżne w trzech, internetowych krokach. Wybierasz pakiet ochrony, który najlepiej pasuje do twojego wyjazdu, kupujesz i cieszysz się ochroną. Koszty leczenia pokrywane są do kwoty od 15 tys. euro do nawet 100 tys. euro.

Możliwe poszerzenie ochrony o pakiety dodatkowe.

ocena
7
9
Polisa online
TAK
Opis
Ubezpieczenie podróżne w trzech, internetowych krokach. Wybierasz pakiet ochrony, który najlepiej pasuje do twojego wyjazdu, kupujesz i cieszysz się ochroną.…
 

Czas realizacji TU Europa - Travel World – ubezpieczenie na podróż

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Travel World – ubezpieczenie na podróż z TU Europa

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Grupa Ubezpieczeniowa Europa już od ponad 20 lat tworzy nowatorskie ubezpieczenia dostosowane do potrzeb naszych najbardziej wymagających klientów i partnerów biznesowych. Ochroną ubezpieczeniową obejmuje ponad milion osób w Polsce.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.