W Podróży

IHI - W Podróży

Bardzo szeroka ochrona ubezpieczeniowa w podróży i w trakcie wypoczynku, za adekwatną cenę. Między innymi: nielimitowane środki na hospitalizację i leczenie, a także przepisane przez lekarza leki. Nielimitowane środki na transport ambulansem, a także transport do kraju, również osób towarzyszących.

Po chorobie lub wypadku, ubezpieczenie pokryje (bez limitu!) możliwość kontynuowania wypoczynku.

ocena
4.9
9
Polisa online
TAK
Opis
Bardzo szeroka ochrona ubezpieczeniowa w podróży i w trakcie wypoczynku, za adekwatną cenę. Między innymi: nielimitowane środki na hospitalizację i…
 

Czas realizacji IHI - W Podróży

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? W Podróży z IHI

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.